O nas

2004 – GE Money to tutaj rozpoczyna się historia założycieli firmy. W tym, tez roku za wdrożenie nowego projektu „Truck” otrzymują nagrodę za najlepszy produkt. Otwiera się przed nimi nowy segment klientów, a wolumen wzrasta.

2008 – tworzą portal internetowy, na którym prezentują najlepsze w tym okresie oferty od sprawdzonych dostawców takich jak: K-M Import, Redos cz BeneTrucks.

2009 – formalnie na ten rok przypada rejestracja firmy w KRS. Rynek przyjmuje z entuzjazmem nowy biznes spółki Kotliński- Sieniawski. Dołączają kolejni duzi dostawcy min: Scania, Iveco oraz kilku mniejszych. Liczba klientów rośnie, aby w 2015 roku dojść do 20 tysięcy przedsiębiorców. Dobre relacje naszej wykwalifikowanej kadry powoduję, że zyskujemy stałych partnerów w biznesie.

2009 – zaczynamy budować nasze zaplecze Call Center. Które na dzień dzisiejszy zatrudnia 6 osób. Jest wsparciem dla naszych PH, pracujących w terenie.

2010 – powstaje kolejny sektor w naszej firmie Back Office. Odpowiedzialne do tej pory jest za procesowanie umów kredytowych i leasingowych. Jest też niezastąpioną skarbnicą wiedzy dotycząca produktów finansowych.

2011 – tworzymy od podstaw dział ubezpieczeń, który jest nasza odpowiedzią na rosnącą sprzedaż pojazdów oraz usług finansowych. Staje się on motorem napędowym firmy. Ewoluuje on włączając coraz to nowe usługi min OCPD, OC flotowe oraz rozłożenie spłaty na 11 rat. Za nasze wyniki otrzymujemy szereg statuetek i wyróżnień (hiperłącze do zdjęć )

2015 – historia firmy to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Na przestrzeni lat, nasi pracownicy wnosili do niej swoje pomysły i zaangażowanie, które miały niezaprzeczalny wpływ na to gdzie teraz jesteśmy. W chwili obecnej firma stawia przede wszystkim na ludzi młodych, którzy wnoszą do firmy świeże spojrzenie i energię na dalszy rozwój.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.